Aneta Arendarska-Maj

A AM www

Przyjmuje w centrum Chiroplastica BC:Przyjmuje w centrum Chiroplastica BC:

Wtorek 16:00-20:00

Czwartek 16:00-20:00

Piątek 16:00-20:00


Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, od 1993 roku zawodowo związana z Ośrodkiem Replantacji Kończyn, Mikrochirurgii i Chirurgii Ręki w Trzebnicy, a później ze Szpitalem im. w. Jadwigi Sląskiej w Trzebnicy, w którym od lat zajmuje się rehabiitacją ręki. 

Uczestniczka wielu Kongresów i Zjazdów  Polskiego Towarzystwa Chirurgii I Rehabilitacji Ręki. Stale poszerza swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach zawodowych - PNF (proprioceptywne torowanie nerwowo-mięśniowe), terapia kręgosłupa metodą Mc Kenzie, Neuromobilizacje, Meridiany Mięśniowo-Powięziowe (Taśmy Anatomiczne), kinesiotaping. 

W Chiroplastica BC zajmuje się rehabilitacją ręki, szynowaniem i ortezowaniem ręki, terapią manualną, masażem leczniczym, masażem limfatycznym oraz relaksacyjnym. 

W strefie SPA wykonuje zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku (LipoHifu, epilacja laserami diodowym i aleksandrytowym, mikrodermabrazja, oxybrazja, kriolipoliza i wiele innych). 

Prywatnie pasjonatka wycieczek górskich, piłki siatkowej, nart i squasha.

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Do góry