Dolnośląskie Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej – kontakt

W Klinice Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej zapewniamy wszechstronną pomoc specjalistów. Oferujemy bogaty wybór zabiegów z zakresu chirurgii i medycyny estetycznej, pozwalających odzyskać młody, ładny wygląd. Korzystamy z najnowszych osiągnięć medycyny takich jak botoks, kwas hialuronowy czy laser frakcyjny. Do potrzeb każdego Pacjenta podchodzimy indywidualnie.

Od marca zapraszamy także do nowego Centrum Bezinwazyjnej Redukcji Tkanki Tłuszczowej Chiroplastica BC, w którym nasi Klienci będą mogli skorzystać z zabiegów na ciało, twarz, masaży leczniczych i relaksacyjnych, a to wszystko zaledwie kilka kroków od Chiroplastica. Zachęcamy do kontaktu pod nr telefonu: +48570443836, oraz na adres e-mail: chiroplasticabc@chiroplastica.pl

 

Chirurgia Estetyczna i Beauty Centre we Wrocławiu – gdzie nas znaleźć?

Dobra wiadomośc jest taka, że oba centra znajduja sie po sąsiedzku! Poniżej znajdą Państwo szczegółowe dane do kontaktu oraz dojazdu.

captcha
Przeładuj
Dolnośląskie Centrum CHIROPLASTICA
ul. Dąbrowskiego 36a, lok 1-2u, Wrocław 50-457
tel. +48 535 532 238
 
UL. Dąbrowskiego 32a, lok 3u, Wrocław 50-457
tel. +48 570 443 836

Jak do nas dotrzeć? sprawdź: MAPA

Jak wygladamy? zapraszamy na SPACER WIRTUALNY

Na mapie poniżej wskazówki do parkowania. UWAGA: w naszym kompleksie można parkować jedynie w miejscach wyznaczonych, z tutułu znaku D40!