Informacje dla Pacjenta

Pandemia Covid- środki ostrożności

Szanowni Pacjenci, ze względu na panującą sytuację związaną z pandemią COVID-19 staramy się aby zapewnić Państwu jak najwyższy poziom bezpieczeństwa.
W Klinice Chiroplastica znajdują się 4 poczekalnie, które umożliwiają zachowanie bezpiecznego dystansu pomiędzy Pacjentami oczekującymi na wizytę.
Dla pacjentów jest przygotowany pełen pakiet środków do ochrony osobistej, tj. płyn do dezynfekcji, obuwie ochronne oraz w razie potrzeby maseczka ochronna.
Wszystkie pomieszczenia w Chiroplastica są regularnie dezynfekowane oraz zamgławiane.
Dla każdego Pacjenta który wykonuje w Naszym Centrum operacje jest przeznaczona osobna sala pooperacyjna.

Przed zabiegiem- Ankieta anestezjologiczna:

Dokumenty do wypełnienia przez pacjentaPrzedoperacyjny wywiad anestezjologiczny

Wypełnione ankiety należy przesłać na adres iTen adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. na kilka dni przed planowaną wizytą w klinice. Każdy pacjent zakwalifikowany do leczenia operacyjnego w dolnośląskim Centrum Chirurgii Ręki i Medycyny Estetycznej Chiroplastica jest konsultowany w kierunku uzyskania i wykonywania niezbędnych badań umożliwiających przeprowadzenie zabiegu operacyjnego w określonym i wcześniej ustalonym zakresie znieczulenia przez nasz wysoko wykwalifikowany zespół anestezjologów i pielęgniarek anestezjologicznych. Do każdego pacjenta podchodzimy w sposób całkowicie indywidualny zarówno dla potrzeb leczenia operacyjnego, jak i sposobu znieczulenia. Informacje na temat potrzeby odstawienia niektórych leków oraz zastąpienie ich innymi lekami w celu bezpiecznego przeprowadzenia leczenia operacyjnego nasi pacjenci są informowani w trakcie konsultacji specjalistycznej przed zabiegiem. Wystawiamy również, w przypadku istnienia takiej potrzeby, zaświadczenia lekarskie, w tym zwolnienia lekarskie.

BADANIA

Dodatkowo informujemy, że przed zabiegiem Pacjent powinien przedstawić aktualne badania: 

  • morfologia

  • układ krzepnięcia

  • glukoza

  • elektrolity

a wybranych przypadkach, także:

  • sód i potas, 

  • EKG

  • EMG

  • badanie czynności nerek

o czym Pacjent zostanie poinformowany podczas konsultacji.

Information and documents to fill out by Patients outside Poland: here

Do góry