Dr Liliya Melehanych

Dr L Melehanych 1

Dr Liliya Melehanych to absolwentka Akademi Medycznej we Lwowie. Ukończyła specjalizację z zakresu anestezjologii, jednak już przed obroną tytułu jej pasją stała się medycyna estetyczna.

Ukończyła liczne szkolenia oraz kursy m.in. z zastosowania nowoczesnych technik wypełniania przy użyciu preparatów m.in. Neuvia, Princess, Juvaderm; aplikacji nici liftinujacych, laseroterapii, mezoterapii, podawania osocza bogatopłytkowego, a także lipofillingu dłoni, twarzy oraz dekoltu. Aktywnie uczestniczy w Kongresach Medycyny Estetycznej, a także dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z innymi Lekarzami podczas szkoleń organizowanych w naszym centrum. To wieloletnie doświadczenie i pasja zawodowa przekładają się na poziom satysfakcji naszych Pacjentów.

W centrum Chiroplastica dr Melehanych wykonuje zabiegi z zakresu laseroterapii, medycyny estetycznej, osocza bogatopłytkowego, peelingów chemicznych oraz bezinwazyjnych zabiegów na twarz i ciało. Prywatnie kocha zwierzęta, interesuje się modą oraz podróżami, a w wolnej chwili jeździ na rowerze i uprawia fitness.

 

Do góry