Aneta Arendarska-Maj

IMG 20211021 WA0026

Przyjmuje w centrum Chiroplastica BC od poniedziałku do piątku, w godzinach od 08:00 do 16:00 i od 12:00 do 20:00.

Absolwentka Wydziału Rehabilitacji Ruchowej Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu, od 1993 roku zawodowo związana z Ośrodkiem Replantacji Kończyn, Mikrochirurgii i Chirurgii Ręki w Trzebnicy, a później ze Szpitalem im. w. Jadwigi Sląskiej w Trzebnicy, w którym od lat zajmuje się rehabiitacją ręki. Uczestniczka wielu Kongresów i Zjazdów  Polskiego Towarzystwa Chirurgii I Rehabilitacji Ręki. Stale poszerza swoje kwalifikacje zawodowe uczestnicząc w szkoleniach zawodowych - PNF (proprioceptywne torowanie nerwowo-mięśniowe), terapia kręgosłupa metodą Mc Kenzie, Neuromobilizacje, Meridiany Mięśniowo-Powięziowe (Taśmy Anatomiczne), kinesiotaping. 

W Chiroplastica BC zajmuje się zabiegami z zakresu kosmetologii i terapii osoczem bogatopłytkowym oraz rehabilitacją ręki, szynowaniem i ortezowaniem ręki, terapią manualną, masażem leczniczym, masażem limfatycznym oraz relaksacyjnym. W strefie SPA wykonuje zabiegi na twarz i ciało z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii dostępnych na rynku (Accent Prime, LPG enedermologia, LipoHifu, epilacja laserami diodowym i aleksandrytowym, mikrodermabrazja, oxybrazja, kriolipoliza i wiele innych). 

Prywatnie pasjonatka wycieczek górskich, piłki siatkowej, nart i squasha.

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Certyfikaty:

 cert AA 1  cert AA 2

 

 

  

Do góry